" Nabídka práce « SYRMEX
Jdi do eshopu

Nabídka práce

Nabídka práce

 

UMÍTE VÉST LIDI A JSTE OPRAVDU SPOLEHLIVÝ?

Do potravinářské výroby hledáme MISTRA/MISTROVOU

Jste motivováni výsledky a máte za sebou úspěšné vedení týmu, dokázali jste vytvářet plány práce svými podřízeným efektivně tak, aby vždy bylo vše hotovo do daného termínu a v požadované kvalitě.

Nyní hledáte příležitost vést malý tým v zavedené a úspěšné firmě, kde budete mít na starosti plánování a koordinaci až 20ti dělnic. Budete zajišťovat rozvržení práce lidem tak, aby byly objednávky vyhotoveny v termínu, výrobky v nadstandardní kvalitě a splněny požadavky našich zákazníků. Také budete dohlížet na dodržování norem, koordinaci a splnění náhlých objednávek, správné objednání všech výrobních surovin a potřeb pro výrobu.

Výsledky Vašeho týmu budou záviset na Vaší schopnosti koordinovat, delegovat, plánovat, vidět dopředu a zvládat normy dělníků každý měsíc na 100% a více. Vaše výsledky budou měřeny každý den podle množství zpracované suroviny a výsledku práce Vašich podřízených.

SYRMEX spol. s r.o. se sídlem v Oseku nad Bečvou je na trhu od roku 1997 a její začátky se tradují od roku 1990, kdy byl dán cíl firmy – „Dodávat kvalitní sýrové výrobky na trh.“ Tento cíl je stálý a neměnní a její záměr je uspokojit potřeby zákazníka a dát mu chuťově tradiční výrobek.

Tato práce bude tvrdá, náročná a vyžaduje někoho, kdo převezme plnou zodpovědnost za výsledky své pozice.

Pokud cítíte, že toto je práce, v níž budete úspěšní a dosáhnete požadovaných výsledků, kontaktujte nás prosím na e-mail: syrmex.personalniodd@seznam.cz a zašlete nám Váš životopis.