" O nás « SYRMEX

Profil firmy

O nás

SYRMEX spol. s r.o. je česká společnost zabývající se výrobou sýrových specialit již od roku 1991. Byla založena a dodnes je vedena paní Janou Lidmilovou, která je zárukou tradičního zpracování pařených sýrů. Tradice vychází ze Zázrivé, kam sahají kořeny majitelky firmy. Pro výrobu jsou používány výhradně kvalitní suroviny od českých dodavatelů.

SYRMEX zavedl a neustále zlepšuje systém řízení kvality podle standardů IFS (International Food Standard), jenž kladou mimořádný důraz na hygienu výroby, správné výrobní postupy a kontrolu jakosti. Tento systém má od roku 2010 certifikován.

Portfolio výrobků SYRMEX zahrnuje sýry různých tvarů i chutí. Mezi nejznámější výrobky patří Korbáčiky, Osecká parenica, Osecké tyčinky nebo Špalíčky, které nabízí v nejrůznějších chuťových variantách. Velkou oblibu si v poslední době získávají Sýrové ozdoby, které zajímavým způsobem zpestří slavnostní tabuli i balíček se svačinkou. Na své si přijdou labužníci méně slaných sýrů i výraznějších chutí.

SYRMEX je také dovozcem a prodejcem výborných sýrových specialit převážně ze Slovenska. Mezi nejznámější patří bryndza, žinčina, oštiepok a v letních měsících i čerstvé ovčí sýry.

 

Vážení milovníci sýrových specialit,
chtěla bych Vám poděkovat za projevenou důvěru při nákupu našich sýrů. Jsem ráda, že Vám chutná a děkuji za podporu českých výrobků.

 Zdraví Vás a pěkný den přeje                                                                

    jana            Jana Lidmilová