" Certifikace a ocenění « SYRMEX
Jdi do eshopu

Certifikace a ocenění

Certifikace a ocenění

IFS Food

SYRMEX zavedl a neustále zlepšuje systém řízení kvality podle standardů IFS (International Food  Standard), jenž kladou mimořádný důraz na hygienu výroby, správné výrobní postupy a kontrolu jakosti. Tento systém má od roku 2010 certifikován.

Haná regionální produkt®

hana

SYRMEX je od roku 2012 držitelem certifikátu pro označování výrobků ochrannou známkou  Haná regionální produkt®. Tato značka garantuje zejména místní původ výrobku, ale také jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

Výrobky této regionální zančky si můžete zakoupit i ve specializovaném obchodě „To pravé z Hané i odjinud…“ v Olomouci, který má sídlo v ul. Úzká (za Priorem). Těšíme se na Vaši návštěvu.

Šetrnost k životnímu prostředí

eko kom

SYRMEX přistupuje zodpovědně k životnímu prostředí. Účastníme se projektu třídění a recyklace obalových odpadů v systému EKO-KOM a přispíváme tak ke  snížení produkce skleníkových plynů.

Šetříme vodou a energií, dbáme na co nejnižší spotřebu pohonných hmot v našich automobilech.

Ocenění
SYRMEX v roce 2009 získal od Agrární komory Olomouckého kraje ocenění VÝROBEK OLOMOUCKÉHO KRAJE 2009 za výrobky Motáček a Pletáček (nebo-li Korbáčik).

SYRMEX v roce 2016  získal v soutěži od společnosti Český výrobek stříbrnou medaili za Oseckou parenici uzenou a bronzovou medaili za Osecké špalíčky kořeněné.

                                medaile_stribro_bil    medaile_bronz_bil

diplom2diplom

There are varied drugs for numerous cases. There are variant sicknesses when we solve to order drugs from online pharmacy. For example Xylocaine causes numbness in an area of your body. Given during childbirth. Additionally treats emergency heart problems. There are various medicines for either diseases. What about canadian pharmacy generic viagra and sexual health problems? What do you already know about? Variant pharmacies describe it as. The most common sexual problems in men are erectile dysfunction and ejaculation disorders. Several remedies may add to sex drive dysfunctions, so its essential to cooperate with your physician so that the prescription can be tailored to your needs. Mostly the treatment options may include sexual dysfunction medicaments or counseling. And the pills are usually considered very safe. Common side effects can include headaches, but it is commonly mild. Talk to your physician about the proper deletion of your generic.