" Certifikace a ocenění « SYRMEX

Certifikace a ocenění

Certifikace a ocenění

IFS Food

SYRMEX zavedl a neustále zlepšuje systém řízení kvality podle standardů IFS (International Food  Standard), jenž kladou mimořádný důraz na hygienu výroby, správné výrobní postupy a kontrolu jakosti. Tento systém má od roku 2010 certifikován.

Haná regionální produkt®

hana

SYRMEX je od roku 2012 držitelem certifikátu pro označování výrobků ochrannou známkou  Haná regionální produkt®. Tato značka garantuje zejména místní původ výrobku, ale také jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

Výrobky této regionální zančky si můžete zakoupit i ve specializovaném obchodě „To pravé z Hané i odjinud…“ v Olomouci, který má sídlo v ul. Úzká (za Priorem). Těšíme se na Vaši návštěvu.

Šetrnost k životnímu prostředí

eko kom

SYRMEX přistupuje zodpovědně k životnímu prostředí. Účastníme se projektu třídění a recyklace obalových odpadů v systému EKO-KOM a přispíváme tak ke  snížení produkce skleníkových plynů.

Šetříme vodou a energií, dbáme na co nejnižší spotřebu pohonných hmot v našich automobilech.

Ocenění
SYRMEX v roce 2009 získal od Agrární komory Olomouckého kraje ocenění VÝROBEK OLOMOUCKÉHO KRAJE 2009 za výrobky Motáček a Pletáček (nebo-li Korbáčik).

SYRMEX v roce 2016  získal v soutěži od společnosti Český výrobek stříbrnou medaili za Oseckou parenici uzenou a bronzovou medaili za Osecké špalíčky kořeněné.

                                medaile_stribro_bil    medaile_bronz_bil

diplom2diplom